SCHEDULE

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
06:45
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
06:45 - 09:00
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
06:45 - 09:00
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
06:45 - 09:00
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
06:45 - 09:00
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
06:45 - 09:00
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
06:45 - 08:00
08:00
GYM - TABATA
08:00 - 09:00
GYM - BODYPUMP
08:00 - 09:00
GYM - PILATES
08:00 - 09:00
GYM - HIIT
08:00 - 09:00
GYM - PILATES
08:00 - 09:00
ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ 3,4,5,6
08:00 - 09:00
09:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
09:00 - 10:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
09:00 - 11:45
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
09:00 - 11:00
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
09:00 - 10:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
09:00 - 10:00
ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 3 (ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ)
09:00 - 13:00
09:45
GYM - RPM
09:45 - 10:30
10:00
POOL - ΥΔΡΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
10:00 - 10:45
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
10:00 - 11:45
ΥΔΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
10:00 - 10:45
ΥΔΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
10:00 - 10:45
ΥΔΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
10:00 - 10:45
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
10:00 - 11:45
POOL - ΥΔΡΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
10:00 - 10:45
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
10:00 - 11:45
11:00
ΥΔΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
11:00 - 11:45
POOL - ΥΔΡΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
11:00 - 11:45
ΥΔΡΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
11:00 - 11:45
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
11:00 - 11:45
POOL - ΥΔΡΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
11:00 - 11:45
ΥΔΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
11:00 - 11:45
GYM - GRIT
11:00 - 11:30
11:45
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
11:45 - 15:00
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
11:45 - 15:20
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
11:45 - 15:20
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
11:45 - 15:20
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
11:45 - 15:20
15:00
ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 3 (ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ)
15:00 - 18:30
ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 3 (ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ)
15:00 - 18:30
ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 3 (ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ)
15:00 - 18:30
ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 3 (ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ)
15:00 - 18:30
ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 3 (ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ)
15:00 - 18:30
16:00
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
16:00 - 16:30
16:30
ΜΑΘΗΜΑ ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
16:30 - 17:15
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
16:30 - 17:15
17:45
GYM - BODYBALANCE
17:45 - 18:45
GYM - PILATES
17:45 - 18:45
GYM - BODYBALANCE
17:45 - 18:45
GYM -YOGA
17:45 - 18:45
18:00
GYM - BODYPUMP
18:00 - 18:45
GYM - RPM
18:00 - 18:45
GYM - RPM
18:00 - 18:45
18:30
ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4
18:30 - 19:00
POOL - ΥΔΡΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
18:30 - 19:15
ΥΔΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
18:30 - 19:15
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
18:30 - 19:15
ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4
18:30 - 19:00
POOL - ΥΔΡΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
18:30 - 19:15
ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4
18:30 - 19:00
ΥΔΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
18:30 - 19:15
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
18:30 - 19:15
POOL - ΥΔΡΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
18:30 - 19:15
18:45
GYM - POWER ABS
18:45 - 19:15
18:50
GYM - BODYPUMP
18:50 - 19:50
GYM - BODYPUMP
18:50 - 19:50
19:00
GYM - HIIT
19:00 - 20:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
19:00 - 20:15
GYM - HIIT
19:00 - 20:00
GYM - TABATA
19:00 - 20:00
GYM - HIIT
19:00 - 20:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
19:00 - 20:00
GYM - HIIT
19:00 - 20:00
GYM - TABATA
19:00 - 20:00
19:15
ΥΔΡΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
19:15 - 20:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
19:15 - 20:00
GYM -YOGA
19:15 - 20:15
ΥΔΡΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
19:15 - 20:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
19:15 - 20:00
ΜΑΘΗΜΑ ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
19:15 - 20:00
ΥΔΡΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
19:15 - 20:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
19:15 - 20:00
ΜΑΘΗΜΑ ΚΟΛΥΜΠΙ -ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
19:15 - 20:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
19:15 - 20:00
19:45
GYM - POWER ABS
19:45 - 20:15
20:00
ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ 3,4,5,6
20:00 - 21:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
20:00 - 21:30
GYM - GRIT
20:00 - 20:30
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
20:00 - 21:30
GYM - FITNESS BIKE
20:00 - 20:30
ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ 3,4,5,6
20:00 - 21:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
20:00 - 21:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 4,5,6
20:00 - 21:30
ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ 3,4,5,6
20:00 - 21:00
POOL – ΚΟΛΥΜΠΙ – ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
20:00 - 21:00
20:15
ΚΥΚΛΙΚΗ ΣΤΟ ΝΕΡΟ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
20:15 - 21:00
ΚΥΚΛΙΚΗ ΣΤΟ ΝΕΡΟ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1,2,3
20:15 - 21:00
20:20
GYM - ZUMBA
20:20 - 21:20
GYM - ZUMBA
20:20 - 21:20
21:00
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
21:00 - 21:30
POOL - ΚΟΛΥΜΠΙ - ΔΙΑΔΡΟΜΗ 1-6
21:00 - 21:30